Vacatures

Lara Hulsmans
lara.hulsmans@zol.be
089 80 36 51

Michèle Cafmeyer
michele.cafmeyer@zol.be
089 80 36 52

Kristof Van den Bergh
kristof.vandenbergh@zol.be
089 80 36 50

Anke Benoit
anke.benoit@zol.be
089 80 36 54

Sophie Houben
sophie.houben@zol.be
089 80 36 53

Jobstudenten en weekendwerk

Contact

Figen Temur
figen.temur@zol.be
089 80 36 58

Heidi Winten
heidi.winten@zol.be
089 80 36 56

Contracten zorg en niet-zorg

Viviane Beckers 
viviane.beckers@zol.be 
089 80 37 13

Jolien Goessens (back-up)
jobstudenten@zol.be
089 80 37 14

Yasemin Nagas (back-up)
jobstudenten@zol.be
089 80 37 24

Stages

Zorg

Ingrid Coyette
stafdienstverpleging@zol.be
089 32 16 32

Hanne Sturbois
stafdienstverpleging@zol.be
089 32 16 34

Niet-zorg

Nilgün Hancioglu
nilguen.hancioglu@zol.be
089 80 37 27

Vrijwilligers

Future Health (wetenschappelijk onderzoek)

Sarah Maes
futurehealth@zol.be
089 21 20 20

Onthaal en opname (logistiek)

Patricia Schoenfeld
patricia.schoenfeld@zol.be
089 32 66 82
Op woensdag bereikbaar Maas en Kempen:
089 50 50 45

Palliatieve eenheid

Pierrot Smets
pierrot.smets@zol.be
089 32 57 10

Verpleegafdeling + onthaal en opname (logistiek)

Patricia Vrancken
patricia.vrancken@zol.be
089 32 16 51