Vacatures

werving-selectie@zol.be
089 32 17 80
(elke voormiddag van 9 u - 12 u)

Contactpersonen

Evelien Vanparijs - diensthoofd

Medewerkers:
Jin Tsui
Kristof Van den Bergh
Sophie Houben
Lara Hulsmans

Jobstudenten en weekendwerk

Contact

Lara Hulsmans
lara.hulsmans@zol.be
089 32 17 83
(voormiddag van 9 -12 u, op woensdag  van 14 -17 u)

Secretariaat divisiemanagers
089 32 13 14
dm.secretariaat@zol.be

Contracten zorg

Jessie Vanbrabant
089 32 17 42
jessie.vanbrabant@zol.be

Contracten niet-zorg

Silke Vandercappellen
silke.vandercappellen@zol.be
089 32 17 22

Weekendwerk in de schoonmaak

Eva Indeherberg
eva.indeherberg@zol.be
089 32 17 33

Stages

Zorg

Ingrid Coyette
ingrid.coyette@zol.be
089 32 16 32

Niet-zorg

Silke Vandercappellen
silke.vandercappellen@zol.be
089 32 17 22

Evy Winters
evy.winters@zol.be
089 32 17 43

Vrijwilligers

Future Health (wetenschappelijk onderzoek)

Sarah Maes
sarah.maes@zol.be
089 32 20 20

Onthaal en opname (logistiek)

Vera Frederix
vera.frederix@zol.be
089 32 40 31

Palliatieve eenheid

Pierrot Smets
pierrot.smets@zol.be
089 32 57 12

Verpleegafdeling

Patricia Vrancken
patricia.vrancken@zol.be
089 32 16 51