Vacatures

werving-selectie@zol.be
089 32 17 80
(elke voormiddag van 9 u - 12 u)

Contactpersonen

Jin Tsui
Kristof Van den Bergh
Sophie Houben
Lara Hulsmans

Jobstudenten en weekendwerk

Contact

Lara Hulsmans
lara.hulsmans@zol.be
089 32 17 83

Secretariaat divisiemanagers
dm.secretariaat@zol.be
089 32 13 14

Contracten zorg

Katrijn Beckers 
katrijn.beckers@zol.be 
089 32 17 46

Contracten niet-zorg

Katrijn Beckers 
katrijn.beckers@zol.be 
089 32 17 46

Mara Spadaccini 
mara.spadaccini@zol.be
089 32 17 22

Stages

Zorg

Ingrid Coyette
ingrid.coyette@zol.be
089 32 16 32

Niet-zorg

Mara Spadaccini
mara.spadaccini@zol.be
089 32 17 22

Vrijwilligers

Future Health (wetenschappelijk onderzoek)

Sarah Maes
sarah.maes@zol.be
089 21 20 20

Onthaal en opname (logistiek)

Patricia Schoenfeld
patricia.schoenfeld@zol.be
089 32 66 82

Palliatieve eenheid

Pierrot Smets
pierrot.smets@zol.be
089 32 57 12

Verpleegafdeling

Patricia Vrancken
patricia.vrancken@zol.be
089 32 16 51